Dzia艂a a偶 na 8 objaw贸w przezi臋bienia i grypy

Coldrex MaxGrip C 鈥 dzi臋ki unikatowemu po艂膮czeniu kilku substancji aktywnych wykazuje wielokierunkowe dzia艂anie: przeciwb贸lowe i przeciwgor膮czkowe, obkurczaj膮ce naczynia krwiono艣ne (zmniejszaj膮ce katar). Zawiera w swoim sk艂adzie wodzian terpinu, kt贸ry ma dzia艂anie wykrztu艣ne.

Coldrex MaxGrip C

Coldrex MaxGrip C tabletki

12 lub 24 tabletki

Musisz pozosta膰 w pe艂ni aktywny, ale czujesz, 偶e uniemo偶liwiaj膮 Ci to objawy przezi臋bienia lub grypy?

Dzia艂aj szybko! Coldrex MaxGrip C to wielosk艂adnikowy lek w wygodnej formie tabletki, kt贸ry dzia艂a na 8 objaw贸w przezi臋bienia i grypy takich jak:

  • B贸le mi臋艣niowe
  • Gor膮czka
  • B贸l g艂owy
  • Mokry kaszel
  • Dreszcze
  • B贸le kostne
  • Katar
  • B贸l gard艂a

kup teraz

Coldrex MaxGrip C w tabletkach zawiera kombinacj臋 a偶 pi臋ciu substancji aktywnych. Paracetamol zmniejsza gor膮czk臋 i b贸l, fenylefryna udro偶nia nos, kofeina pobudza o艣rodkowy uk艂ad nerwowy i nasila przeciwb贸lowe dzia艂anie paracetamolu. Dodatkowo, lek zawiera wodzian terpinu, kt贸ry ma dzia艂anie wykrztu艣ne oraz witamin臋 C, kt贸rej niedobory mog膮 cz臋sto wyst膮pi膰 na pocz膮tku zaka偶e艅 wirusowych.

Coldrex. Silniejszy od przezi臋bienia i grypy!

Dzia艂anie

Coldrex MaxGrip C, dzi臋ki wielosk艂adnikowej formule dzia艂a na 8 objaw贸w grypy lub przezi臋bienia:
– gor膮czk臋,
– dreszcze,
– b贸le g艂owy,
– b贸l gard艂a,
– b贸le kostne,
– b贸le mi臋艣niowe,
– katar,
– mokry kaszel.

Paracetamol 鈥 dzia艂a przeciwb贸lowo i przeciwgor膮czkowo,

Fenylefryna 鈥 zmniejsza przekrwienie b艂ony 艣luzowej nosa,

Kofeina 鈥 nasila dzia艂anie przeciwb贸lowe paracetamolu,

Wodzian terpinu 鈥 dzia艂a wykrztu艣nie,

Witamina C 鈥 witamina, kt贸rej niedobory mog膮 wyst膮pi膰 w pierwszych dniach przezi臋bienia i grypy.

Sk艂adniki

  • Paracetamol500 mg
  • Kofeina25 mg
  • Fenylefryna5 mg
  • Wodzian terpinu20 mg
  • Witamina C30 mg

Jak stosowa膰

Doro艣li i dzieci w wieku powy偶ej 12 lat:
Doustnie, 2 tabletki, do 4 razy na dob臋. Nie stosowa膰 cz臋艣ciej ni偶 co 4 godziny ani nie wi臋cej ni偶 8 tabletek na dob臋.

Nie stosowa膰 dawki wi臋kszej ni偶 zalecana.
Je偶eli objawy choroby utrzymuj膮 si臋 pacjent powinien zasi臋gn膮膰 porady lekarza.
Nie stosowa膰 z innymi produktami leczniczymi zawieraj膮cymi paracetamol, substancje zmniejszaj膮ce przekrwienie b艂ony 艣luzowej nosa lub innymi lekami o podobnym mechanizmie dzia艂ania.
Je偶eli lekarz nie zaleci inaczej, produktu leczniczego nie nale偶y stosowa膰 d艂u偶ej ni偶 3 dni.

Wskazania do stosowania

Leczenie objaw贸w przezi臋bienia i grypy, takich jak: gor膮czka, dreszcze, b贸le g艂owy, b贸le gard艂a, b贸le聽kostne i mi臋艣niowe, katar.