Silniejszy od przezi─Öbienia i grypy

Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym jest lekiem o dzia┼éaniu przeciwb├│lowym i przeciwgor─ůczkowym, obkurczaj─ůcym naczynia krwiono┼Ťne b┼éony ┼Ťluzowej nosa i zmniejszaj─ůcym jej przekrwienie, a w wyniku tego udro┼╝niaj─ůcym nos.

Coldrex MaxGrip

Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym

10 saszetek

Na co dzie┼ä dajesz z siebie wszystko a objawy przezi─Öbienia i grypy nie pozwalaj─ů dzia┼éa─ç na pe┼énych obrotach?

Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym to kompleksowy lek do rozpuszczania w gor─ůcej wodzie, kt├│ry zwalcza nawet najbardziej uci─ů┼╝liwe objawy przezi─Öbienia i grypy takie jak:

 

  • Gor─ůczka
  • B├│l g┼éowy
  • Dreszcze
  • Katar
  • B├│l gard┼éa

kup teraz

Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym zawiera kombinacj─Ö trzech substancji aktywnych w rozgrzewaj─ůcej formie saszetek do rozpuszczania. Paracetamol zmniejsza gor─ůczk─Ö i b├│l, a fenylefryna udro┼╝nia nos. Lek zawiera tak┼╝e witamin─Ö C, kt├│rej niedobory mog─ů cz─Östo wyst─ůpi─ç na pocz─ůtku zaka┼╝e┼ä wirusowych. Coldrex MaxGrip zawiera maksymaln─ů dost─Öpn─ů bez recepty dawk─Ö paracetamolu.*
* Maksymalna dawka paracetamolu w jednej saszetce dost─Öpna bez recepty, Coldrex MaxGrip zawiera najwi─Öksz─ů dawk─Ö paracetamolu spo┼Ťr├│d produkt├│w Coldrex.

Coldrex. Silniejszy od przezi─Öbienia i grypy!

Działanie

Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym dzięki wieloskładnikowej formule działa na 5 objawów grypy lub przeziębienia:
– gor─ůczk─Ö,
– dreszcze,
– b├│le g┼éowy,
– b├│l gard┼éa,
– katar.

Paracetamol ÔÇô dzia┼éa przeciwb├│lowo i przeciwgor─ůczkowo,

Fenylefryna ÔÇô obkurcza naczynia krwiono┼Ťne i udro┼╝nia przewody nosowe,

Witamina C ÔÇô witamina, kt├│rej niedobory mog─ů wyst─ůpi─ç w pierwszych dniach przezi─Öbienia i grypy.

Składniki

  • Paracetamol1000 mg
  • Fenylefryna10 mg
  • Witamina C40 mg

Jak stosowa─ç

Doro┼Ťli i dzieci w wieku powy┼╝ej 12 lat:
Jedna saszetka co 4 do 6 godzin. Nie stosowa─ç cz─Ö┼Ťciej ni┼╝ co 4 godziny ani nie wi─Öcej ni┼╝ 4 saszetki┬ána dob─Ö.

Spos├│b podawania
Przed podaniem proszek nale┼╝y rozpu┼Ťci─ç w gor─ůcej wodzie.┬áWsypa─ç zawarto┼Ť─ç jednej saszetki do szklanki, uzupe┼éni─ç do po┼éowy gor─ůc─ů wod─ů, dobrze wymiesza─ç i┬áwypi─ç. W razie konieczno┼Ťci doda─ç zimnej wody lub dos┼éodzi─ç.

Nie zaleca si─Ö stosowania u dzieci w wieku poni┼╝ej 12 lat.┬áNie stosowa─ç dawki wi─Ökszej ni┼╝ zalecana.┬áJe┼╝eli objawy choroby utrzymuj─ů si─Ö pacjent powinien zasi─Ögn─ů─ç porady lekarza.┬áNie stosowa─ç z innymi produktami leczniczymi zawieraj─ůcymi paracetamol, substancje zmniejszaj─ůce┬áprzekrwienie b┼éony ┼Ťluzowej nosa lub innymi lekami o podobnym mechanizmie dzia┼éania.┬áJe┼╝eli lekarz nie zaleci inaczej, produktu leczniczego nie nale┼╝y stosowa─ç d┼éu┼╝ej ni┼╝ 3 dni.

Wskazania do stosowania

Kr├│tkotrwa┼ée, objawowe leczenie grypy lub przezi─Öbienia, przebiegaj─ůcych z gor─ůczk─ů, dreszczami, b├│lem g┼éowy, b├│lem gard┼éa, nie┼╝ytem nosa (katarem).